Srazy > Srazy a společné akce

Námět na sraz - pozvánka- Tak nic???

(1/1)

Zdendaa:
Ahoj lidi, zdravím,
snad si nás ještě pamatujete z Kačiny. Byli jsme tam s bráchou (Zdenda + Leoš) stříbrným Correm VR6.
Měl bych pro Vás návrh na jeden sraz, jedná se o akci Kamion show na letišti v Mnichově Hradišti, je to
od 18. do 20.5. (víkend). Více viz odkaz:
http://www.kamionshow.cz/kamionshow/index.php
Je to sraz kamioňáků, jak už název napovídá, ale není problém tam uspořádati nějakou přdruženou akci, byl tam třeba sraz veteránistů, motorkářů, Fiatků 500, atd. Právě, že tam máme známý pořadatele a ti by sraz nějakých zajímavých aut přivítali. Jednak je tam na co koukat (kamiony, veteráni, doprovodný program, sprinty, jízda zručnosti). je tam občerstvení, stánky, atd.
Je to menší akce, kdy se od Vás mnoho nečeká, myslím, že akorát třeba spanilá jízda, kdy se vyjede dopoledne v sobotu  a že se třeba vystaví auta na place na čumendu. Jinak samozřejmě auto budete mít u sebe někde na kraji a za nima si můžete postavit stan. Zázemí, resp. Corrado tábor může být u Jabloneckých hasičů z Pasek, je tam pípa s chlazením a pivo za lidovou cenu.
:drinks:
Výhodou jsou i další možnosti, jako jízda zručnosti, sprinty na čas. Tady se jedná jen o to kdo chce a nikdo Vás nenutí. Nečeká se, že to tam budete honit na krev jako např. V Mimoni. Za to, že tam něco předvedete-me se nic neplatí a rozhodně se to vítá. Jednalo se i o tom, že by byl poskytnutý i náký benzín, když někdo pojede sprint na čas (samozřejmě nečekejte cisternu, ale třeba 10 litrů) . Ale to neslibuju a myslím, že to není ani zase tak nutný.

A otázka zásadní, co za to :)? Takže finančně nic, páč pořadatelé by nás tam rádi viděli.
Co se od nás očekává: tak slušný chování, žádný ožralý jízdy jako Mimoň atd. Že se někdo opije, tak s tím se samozřejmě počítá:-), max. ta spanilá jízda.
Výhody: zéjména žádný nároky na finance, široký možnosti, atd. viz výše
Nevýhody: snad jen, že to není kemp, takže voda a náký WC (toitoika tam bude), ale koupelnu nečekejte.

Takže očekávám Vaše připomínky a vyjádření jak to vidíte, ideálně bych to potřeboval vědět tak do týdne, jestli s náma mají počítat. A kdo se hlásí?
Zdraví:
Zdenda+ Leoš z Jablonce

Zdendaa:
Tak škoda, že se námět neujal, dlouho jsem tady nebyl, ale ta akce je teď aktuální, tak kdyby se někomu chtělo, no jedno Corro tam bude. Tak kdyby se chtělo, tak by se někdo mohl hecnout třeba na sobotu odpoledne. Spíš pro lidi na sever od Prahy a ze severu co to mají poblíž, na kus řeči a tak.
Jinak se uvidíme na ofiko srazu za měsíc. Musím pročíst jak to s ním vypadá, co se platí a tak.
Z.

šedivák:
Čau Zdendo, mrzí mě že se nikdo neozval a by měl zájem dorazit. Ono je to složitý, skoro každej to má rozvrtaný nebo ještě nevyndal značky z depozitu. Každopádně ve Žďáru nás bude snad dost  :)

Corro16V:
Jak píše šedivec.

Osobně toho mám také moc a jediné co vím, že va sraz klubu jedu. Ostatní srazi a věci řeším nějak za pochodu a nejdříve týden dopředu. Jinak mám časovou mlhu.  :(

ZIP:
Ta moje nastevnost tehle stranek me znici :(

Navigace

[0] Seznam témat

Přejít na plnou verzi