• Květen 05, 2024, 17:09:24 odpoledne

Autor Téma: beta testing ;)  (Přečteno 66757 krát)

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:beta testing ;)
« Odpověď #120 kdy: Červenec 10, 2011, 19:59:20 odpoledne »
Jan Tleskac ;)

takze koukam co jeste pekneho pridame na forum, aby se vam tu libilo ;)

bych někde určil místo /založil vlákno/ pro vkládání fotek Corrad jinejch než našich členskejch  :D

na to vymyslim nejakou galerii, pokud nechcete hodit jen thread, kde by se nekecalo, ale jen obrazkovalo..

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:beta testing ;)
« Odpověď #121 kdy: Červenec 10, 2011, 20:02:06 odpoledne »
neco ve stylu:



coz mi dnes prislo od nejmenovane sedive osoby  :)

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:beta testing ;)
« Odpověď #122 kdy: Červenec 10, 2011, 20:17:31 odpoledne »
neco ve stylu:

coz mi dnes prislo od nejmenovane sedive osoby  :)

Si nedáte pokoj,co..

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:beta testing ;)
« Odpověď #123 kdy: Červenec 10, 2011, 20:23:17 odpoledne »
jo a uz je tu i kalendar.. takze admini by tam pak mohli flaknout nejake akce apod. narozeniny se tam vyplnuji automaticky, abysme na nikoho nezapomneli ;)

http://forum.corradoclub.cz/index.php?action=calendar

Když tam něco přidám, okamžitě se udělá s tím i téma.. To ale není nejlepší. Museli by se zadávat jen akce do sekce AKce a srazy.

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:beta testing ;)
« Odpověď #124 kdy: Červenec 10, 2011, 20:30:50 odpoledne »
jo a uz je tu i kalendar.. takze admini by tam pak mohli flaknout nejake akce apod. narozeniny se tam vyplnuji automaticky, abysme na nikoho nezapomneli ;)

http://forum.corradoclub.cz/index.php?action=calendar

Když tam něco přidám, okamžitě se udělá s tím i téma.. To ale není nejlepší. Museli by se zadávat jen akce do sekce AKce a srazy.

tak to jsem jeste nezkousel, neni to nekde v nastaveni? ;) jeste je vse v testovani.. ale dekuji za upozorneni.. zkusim teda nastaveni nebo najit jiny kalendar a nebo to uplne odstranim..

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:beta testing ;)
« Odpověď #125 kdy: Červenec 10, 2011, 20:42:25 odpoledne »
koukal jsem ze pri vytvoreni udalosti v kalendari je mozne to zobrazit i na foru a muzes si primo vybrat v jake kategorii se vytvori dana udalost nebo to nechat jen v kalendari..

je to na otestovani no ;)

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:beta testing ;)
« Odpověď #126 kdy: Červenec 10, 2011, 20:47:11 odpoledne »
jj, teď už je to lepší.. Předtím to šlo jen s přiložením do tématu

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:beta testing ;)
« Odpověď #127 kdy: Červenec 10, 2011, 21:02:51 odpoledne »
Nekdy mi to vyhodi chybu 502 Bad Gateway,kdyz chci otevrit naky prispevek. Jinak mam 3.16.18 verzi firefoxu,protoze nejnovejsi 4.o verze,ktera pouziva pluginless HTML protokol, nepodporuje starsi pluginy,v mem pripade realplayer plugin.
To mi to vyhodi i v Opere, navic nekdy kliknu na odkaz a misto toho mi to nabizi ulozit index.php a to nekdy 2-3x za sebou, pak si da rict.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:beta testing ;)
« Odpověď #128 kdy: Červenec 10, 2011, 21:04:28 odpoledne »
Nekdy mi to vyhodi chybu 502 Bad Gateway,kdyz chci otevrit naky prispevek. Jinak mam 3.16.18 verzi firefoxu,protoze nejnovejsi 4.o verze,ktera pouziva pluginless HTML protokol, nepodporuje starsi pluginy,v mem pripade realplayer plugin.
To mi to vyhodi i v Opere, navic nekdy kliknu na odkaz a misto toho mi to nabizi ulozit index.php a to nekdy 2-3x za sebou, pak si da rict.

tohle by se melo vyresit prechodem na placeny hosting, co jsem tak koukal ruzne po netu..

je to uz zaplacene, zitra vytisknu jen smlouvu a podminky, podepisu a zaslu jim papirovou podobu na adresu.. vydrzte jeste par dnu, dekuji ;)

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:beta testing ;)
« Odpověď #129 kdy: Červenec 10, 2011, 21:35:12 odpoledne »
Jako Maro, sem chtel dat podruhe za jiny prispevek plus Matesovi a sjelo mne to ze si mam waitnout hodinu... to nee ne?
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:beta testing ;)
« Odpověď #130 kdy: Červenec 10, 2011, 21:39:35 odpoledne »
to je právě zabezpečení proti Anglánovi a jemu podobným..  :-D

Offline deywis

  • **
  • Příspěvků: 160
  • Karma: 5
  • Corrado nemám ale líbí se mi tady :-)
Re:beta testing ;)
« Odpověď #131 kdy: Červenec 10, 2011, 21:57:24 odpoledne »
jestli mužu jako návštěvník navrhnout vám taky něco na zlepšení, máme na klubu mapu ČR a SR a v místě kde bydlí každej dotyčnej člen - majitel auta, tak je napsanej. Máme to tak z důvodu přehlednosti odkud kdo je, a v případě nutnosti - potřeby jakékoliv pomoci kdekoliv v republice, víme komu napsat ;)
scirocco "90
scirocco "78

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:beta testing ;)
« Odpověď #132 kdy: Červenec 10, 2011, 22:02:14 odpoledne »
jestli mužu jako návštěvník navrhnout vám taky něco na zlepšení, máme na klubu mapu ČR a SR a v místě kde bydlí každej dotyčnej člen - majitel auta, tak je napsanej. Máme to tak z důvodu přehlednosti odkud kdo je, a v případě nutnosti - potřeby jakékoliv pomoci kdekoliv v republice, víme komu napsat ;)

Nebyl by problém. Už jsem se o tom párkrát bavli a není o to zájem.. Ale taková možnost tu stále je.

Alfoun

  • Host
Re:beta testing ;)
« Odpověď #133 kdy: Červenec 10, 2011, 22:06:02 odpoledne »
to je právě zabezpečení proti Anglánovi a jemu podobným..  :-D
Ty si taky koledujes >:( ;)

Offline David

  • **
  • Příspěvků: 203
  • Karma: 3
  • Red Corro
    • R32
Re:beta testing ;)
« Odpověď #134 kdy: Červenec 11, 2011, 18:08:28 odpoledne »
jestli mužu jako návštěvník navrhnout vám taky něco na zlepšení, máme na klubu mapu ČR a SR a v místě kde bydlí každej dotyčnej člen - majitel auta, tak je napsanej. Máme to tak z důvodu přehlednosti odkud kdo je, a v případě nutnosti - potřeby jakékoliv pomoci kdekoliv v republice, víme komu napsat ;)

Nebyl by problém. Už jsem se o tom párkrát bavli a není o to zájem.. Ale taková možnost tu stále je.

tahle myšlenka se mě líbí   :D



... život je radost ... miluju život ... www.R32.cz