Inzerce - Díly > Karosářské díly

Veškeré ND z VW Corrado 1,8 8V PG G60 1991

<< < (2/35) > >>

Tom:

--- Citace: kashty  Březen 20, 2013, 11:44:59 dopoledne ---chtěl bych se zeptat za kolik oba nárazníky (přední samo bez zamluvených mlhovek a lízátka)

Dál bych se rád zkusil domluvit s Bassmistrem Kůčou ohledně zamluvených blatníků.....pokud by souhlasil, nabídnul bych mu výměnou svoje ve výborném stavu (důvodem je, že tyto blatníky jsou ve stejné barvě a původně z černé kastle, kterou jsem koupil)
BassmistrKůča: SZ

--- Konce citace ---


Nevím co si říct, 1 500,- za oba ?
Na blatníky se domluvte spolu.

defcut:
Ahoj Tome, já bych měl zájem o:

- řidičovo zpětné zrcátko (jde mi především o zrcadlo, aby bylo v cajku)
- plastový dekl, který je pod zadní SPZkou
- mechanizmus na zvýšení a snížení volantu (pokud tedy je ve výbavě tohoto vozu)

díky

Tom:

--- Citace: ZIP  Březen 20, 2013, 11:49:51 dopoledne ---Cena za cele?

--- Konce citace ---


Celé to asi nedám.
Spousta dílů z interiéru a drobnosti budou zdarma pro toho kdo už ode mně něco koupil a pořád mu něco chybí.
Už sem slíbil že to budu rozdávat a když to nechám v celku tak už by to co potřebujou těžko jinde koupili.

Tom:

--- Citace: defcut  Březen 20, 2013, 11:58:10 dopoledne ---Ahoj Tome, já bych měl zájem o:

- řidičovo zpětné zrcátko (jde mi především o zrcadlo, aby bylo v cajku)
- plastový dekl, který je pod zadní SPZkou
- mechanizmus na zvýšení a snížení volantu (pokud tedy je ve výbavě tohoto vozu)

díky

--- Konce citace ---


Vše kromě stavitelného volantu je volné, ten tam nebyl.

kashty:

--- Citace: Tom  Březen 20, 2013, 11:52:46 dopoledne ---
--- Citace: kashty  Březen 20, 2013, 11:44:59 dopoledne ---chtěl bych se zeptat za kolik oba nárazníky (přední samo bez zamluvených mlhovek a lízátka)

Dál bych se rád zkusil domluvit s Bassmistrem Kůčou ohledně zamluvených blatníků.....pokud by souhlasil, nabídnul bych mu výměnou svoje ve výborném stavu (důvodem je, že tyto blatníky jsou ve stejné barvě a původně z černé kastle, kterou jsem koupil)
BassmistrKůča: SZ

--- Konce citace ---


Nevím co si říct, 1 500,- za oba ?
Na blatníky se domluvte spolu.

--- Konce citace ---
O blatnících jsem Kůčovi psal, doufám že se domluvíme.
Nárazníky bych prosil zamluvit, předpokládám s výztuhama... Díky

a vzal bych i boční držáky nárazníků, ať můžu zatím jezdit ve svým a druhý začít skládat do kupy.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi