• Květen 20, 2024, 04:36:02 dopoledne

Autor Téma: POKEC  (Přečteno 372893 krát)

Offline Mates

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 583
  • Karma: 7
Re:POKEC
« Odpověď #1035 kdy: Únor 21, 2012, 00:39:29 dopoledne »
tak by mě zajímalo jestli máte origo sedačky nebo nějaký sport jen jsem pokukoval po netu a našel jsem co by se mi libily
http://tuning.autodoplnky.cz/sedadla-autostyle/nastavitelna/sportovni-sedadlo-model-type-c-sklopne-s-nastavite-s2975988


autostyle nebrat... zbytečně vyhozený peníze a rozhodně to nenahradí kvalitu co byla serie :D soudím jen podle toho co sem měl možnost zkusit
Corrado ve výstavbě

Scirocco MK 2 84" 1.8 16v PL, Kamei
Scirocco Mk 1 80"  1.6 eg 110PS, special
+ něco málo dalších MK 1 a 2
moto BMW K100RS

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:POKEC
« Odpověď #1036 kdy: Únor 21, 2012, 09:32:43 dopoledne »
Nevedel jsem, kam to umistit ... nic jako "cokoliv, co stoji za precteni", tady nemame ...  ;D

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2012021908

 :) :)
Cetl jsem to cele a napsane je to pekne, jen jsem nepochopil jak muze psat, ze rizeni jde ztuha, kdyz je preposilovane jako prase.
Dale 3500 precteni za 2 dny je sileny cislo, nechapu....
« Poslední změna: Únor 21, 2012, 12:36:36 odpoledne od BinVladin »
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Stan

  • ***
  • Příspěvků: 252
  • Karma: 4
  • FIGHT FOR YOUR RIGHT !!!
Re:POKEC
« Odpověď #1037 kdy: Únor 21, 2012, 11:52:04 dopoledne »
Nevedel jsem, kam to umistit ... nic jako "cokoliv, co stoji za precteni", tady nemame ...  ;D

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2012021908

 :) :)
jsem to cele a napsane je to pekne, jen jsem nepochopil jak muze psat, ze rizeni jde ztuha, kdyz je preposilovane jako prase.
Dale 3500 precteni za 2 dny je sileny cislo, nechapu....

... trebas mel "stesti" na kus se spatnym servem, to neni nic neobvykleho, taky kdyz jsem Corronella porizoval, jezdil jsem s uvadlou - de facto umrelou - servopumpou ... a to parkovani byl velkej zazitek, jsem mel ruce jak Arnold  ;D  :)

spis me dostalo: "Vzadu je místa logicky méně, ale přeprava kamaráda s mírami 185cm, 130kg na vzdálenost cca 40km se obešla bez výrazných protestů."   ....... na to bych se podival, jak tam kamarad se 185cm a 130kg vahy bez "vyraznych protestu" leze a pak se souka ven ....  ;D

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:POKEC
« Odpověď #1038 kdy: Únor 21, 2012, 12:08:58 odpoledne »
Pěkně napsaný :)
Bine nemůžeš všechny auta posuzovat podle toho svýho, kde volantem točíš jedním prstem :) Vzpomeň si když ses svezl dneska už Jirkovým Géčkem, taky to bylo tužší a pumpa byla OK.
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:POKEC
« Odpověď #1039 kdy: Únor 21, 2012, 12:14:12 odpoledne »
už včera jsem s autorem napsal pár řádků a přidá se k nám... :-)
Osobně se mi to také líbí..
Kdo z vás dokázal o svém autě napsat něco delšího než pár vět.. Tohle vypadá také na srdcaře.  :D

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:POKEC
« Odpověď #1040 kdy: Únor 21, 2012, 12:33:24 odpoledne »
Pěkně napsaný :)
Bine nemůžeš všechny auta posuzovat podle toho svýho, kde volantem točíš jedním prstem :) Vzpomeň si když ses svezl dneska už Jirkovým Géčkem, taky to bylo tužší a pumpa byla OK.
Tak jel jsem i vic Corrama byly vetsinou preposilovany. Dokonce se i delaj jine remenice, vetsi na servo a mensi na vodni pumpu, aby posilovac min tocil a vodni pumpa vic. Samozrejme to muze byt nakou komponentou, kterou davali mistri ve Wolfsburgu ruznou. Je fakt, ze u meho Corra, kdyz parkuju, tak tocim lehonce jednou rukou s 30cm volantem.

Jinak kdyz jsem to cetl, rikal jsem si ze clovek je opravdu citlivy na detaily a nestranne, nepremrstene je popisuje.

To STAN: Ono kdyz bude dotycny 130Kg pasageur lehce ovinen a navic auto nadsenec, tak si urcite stezovat nebude ;)
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Lycman

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 2
Re:POKEC
« Odpověď #1041 kdy: Únor 21, 2012, 19:57:00 odpoledne »
Dobrý večer, děkuju za chválu na článek. Potěšila. CO se týče kamaráda, neměl na výběr :) Autobusy moc po půlnoci nejezdí nikde, natož mezi OV a FM.  Soukáním se ven pobavil kdekoho :D
Co se týče toho přeposilování, volant samozřejmě dvěma prstama utočím taky. Spíš to bylo myšleno ve srovnání s takovým renaultem megane II nebo novou fabii, což jsou podle mě vyloženě auta pro ženu nebo do města jako spotřební materiál.
 

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:POKEC
« Odpověď #1042 kdy: Únor 21, 2012, 20:02:50 odpoledne »
Vítej mezi svejma :) Jak už jsem psal vejš, velice pěkně napsanej referát :)
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline Lycman

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 2
Re:POKEC
« Odpověď #1043 kdy: Únor 21, 2012, 20:05:43 odpoledne »
Nechválit! Nikdy a za žádných okolností. Rychle začnu nosit nos nahoru a lenivět. :)

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:POKEC
« Odpověď #1044 kdy: Únor 21, 2012, 20:13:05 odpoledne »
Jen nekecej :) a ukaž ten svuj čtyřkolej klenot  ;)
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline Lycman

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 2
Re:POKEC
« Odpověď #1045 kdy: Únor 21, 2012, 20:20:19 odpoledne »
Tak to bude chvilku trvat.. Napřed je musím najít..

Offline tomiku

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 6
  • 2.0 16V
Re:POKEC
« Odpověď #1046 kdy: Únor 21, 2012, 20:23:30 odpoledne »
tak by mě zajímalo jestli máte origo sedačky nebo nějaký sport jen jsem pokukoval po netu a našel jsem co by se mi libily
http://tuning.autodoplnky.cz/sedadla-autostyle/nastavitelna/sportovni-sedadlo-model-type-c-sklopne-s-nastavite-s2975988


autostyle nebrat... zbytečně vyhozený peníze a rozhodně to nenahradí kvalitu co byla serie :D soudím jen podle toho co sem měl možnost zkusit


Diky za radu taky bych se do ty sedačky dřív sedl než koupil.Mám tam serie nejsou takový jako bych si je představoval, koupil jsem kdysi přes ebay noname sedačky podobý jako autostyle a byly opravdu pohodlný tak jsem doufal že to bude něco podobnýho asi mi nic jinýho nezbyde než hledat  ;D ;D ;Dale doufal jsem že napíše víc lidi svou zkuženost.............

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:POKEC
« Odpověď #1047 kdy: Únor 21, 2012, 20:32:06 odpoledne »
tak by mě zajímalo jestli máte origo sedačky nebo nějaký sport jen jsem pokukoval po netu a našel jsem co by se mi libily
http://tuning.autodoplnky.cz/sedadla-autostyle/nastavitelna/sportovni-sedadlo-model-type-c-sklopne-s-nastavite-s2975988


autostyle nebrat... zbytečně vyhozený peníze a rozhodně to nenahradí kvalitu co byla serie :D soudím jen podle toho co sem měl možnost zkusit


Diky za radu taky bych se do ty sedačky dřív sedl než koupil.Mám tam serie nejsou takový jako bych si je představoval, koupil jsem kdysi přes ebay noname sedačky podobý jako autostyle a byly opravdu pohodlný tak jsem doufal že to bude něco podobnýho asi mi nic jinýho nezbyde než hledat  ;D ;D ;Dale doufal jsem že napíše víc lidi svou zkuženost.............
Kdybych uvažoval o jinejch než OEM sedačkách, tak bych koukal po nějakejch značkovejch, jako Recaro, Konig, OMP, Sparko atd... Tyhle napodobeniny jako autostyle možná vypadaje podobně, ale čert ví jak by se ta sedačka zachovala při nehodě. Fakt je, že značkový sicny jsou drahý, ale má to svoje opodstatnění právě v bezpečnosti.
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline Lycman

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 2
Re:POKEC
« Odpověď #1048 kdy: Únor 21, 2012, 20:41:34 odpoledne »
No, našel jsem jedinou.. 2/2008.
« Poslední změna: Únor 21, 2012, 22:01:46 odpoledne od Bárt »

Offline tomiku

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 6
  • 2.0 16V
Re:POKEC
« Odpověď #1049 kdy: Únor 21, 2012, 21:13:27 odpoledne »
tak by mě zajímalo jestli máte origo sedačky nebo nějaký sport jen jsem pokukoval po netu a našel jsem co by se mi libily
http://tuning.autodoplnky.cz/sedadla-autostyle/nastavitelna/sportovni-sedadlo-model-type-c-sklopne-s-nastavite-s2975988


autostyle nebrat... zbytečně vyhozený peníze a rozhodně to nenahradí kvalitu co byla serie :D soudím jen podle toho co sem měl možnost zkusit


Diky za radu taky bych se do ty sedačky dřív sedl než koupil.Mám tam serie nejsou takový jako bych si je představoval, koupil jsem kdysi přes ebay noname sedačky podobý jako autostyle a byly opravdu pohodlný tak jsem doufal že to bude něco podobnýho asi mi nic jinýho nezbyde než hledat  ;D ;D ;Dale doufal jsem že napíše víc lidi svou zkuženost.............
Kdybych uvažoval o jinejch než OEM sedačkách, tak bych koukal po nějakejch značkovejch, jako Recaro, Konig, OMP, Sparko atd... Tyhle napodobeniny jako autostyle možná vypadaje podobně, ale čert ví jak by se ta sedačka zachovala při nehodě. Fakt je, že značkový sicny jsou drahý, ale má to svoje opodstatnění právě v bezpečnosti.

jsem myslel že když někdo prodáva autosedačky tak musí mít atest že něco vydrží.