• Květen 20, 2024, 04:02:35 dopoledne

Autor Téma: POKEC  (Přečteno 372888 krát)

Alfoun

  • Host
Re:POKEC
« Odpověď #570 kdy: Listopad 21, 2011, 18:58:38 odpoledne »
Tak nema cenu bejt na nekoho nastvanej kvuli blby aukci. Ja delam to same na ebay,kdyz vidim,ze nikdo neprihazuje tak stejne cekam az do posledni chvilky. Uz jsem takhle usetril mraky love. :D

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:POKEC
« Odpověď #571 kdy: Listopad 21, 2011, 19:10:02 odpoledne »
Tak pokud to dostal člověk odtud, tak jen dobře. :-)

A taky šetřím Davide.. teda pokud když chci přihodit 10sec. před koncem a nepadne mi net jako poslední dvě aukce  ;D

Alfoun

  • Host
Re:POKEC
« Odpověď #572 kdy: Listopad 21, 2011, 19:13:18 odpoledne »
Asi tak.  :)
Jinak si uprav podpis,neco ti tam planda ;)

Offline tomiku

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 6
  • 2.0 16V
Re:POKEC
« Odpověď #573 kdy: Listopad 21, 2011, 19:26:12 odpoledne »
tak na novej model,mě asi mrdne,zrovna ty co potřebuju....asi se du fakt vodstřelit  >:(
musíš koukat na aukro ;D ;D ;D

jestli chceš rejpat, tak to zkoušej na někoho jinýho...
....ty vyfouknutý světla mě na*raly fakt hodně, bohužel jsem u toho nemohl nesedět a přihodil pouze 550,když je nikdo jinej nedražil

nevim co se čertíš bylo to myslený ze srandy.........a pokud jsi to tak nevzal tak je tvoje věc
« Poslední změna: Listopad 21, 2011, 21:33:16 odpoledne od Bárt »

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:POKEC
« Odpověď #574 kdy: Listopad 21, 2011, 20:03:20 odpoledne »
možná jsem jedinej hodnej debil, ale když vidím, že někdo něco draží na aukru a poznám jeho nick nebo vím o koho jde, tak mu už na to nepřihazuju, abych mu nezvedal cenu a mohl to on vyhrát za co nejmíň,když si to našel první...
u těch světel jsem se na to i tak trochu spolíhal, že když to najde někdo z klubu, zachoval by se podobně, ale za prvé jsem v tomhle ohledu naivní a za druhé jsem až potom zjistil, že na aukru se teď nezobrazují nicky přihazujících.

tomiku: když je z mýho příspěvku patrný (kterej i cituješ), že mě něco naštvalo, nepřijde mi tvoje odpověď na něj jako dobrá sranda

...a nebojte, svět se mi nezbořil a střílet nebudu ani sebe ani nikoho jinýho
corrado driving every day, full option in progress

Offline tomiku

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 6
  • 2.0 16V
Re:POKEC
« Odpověď #575 kdy: Listopad 21, 2011, 21:06:37 odpoledne »
možná jsem jedinej hodnej debil, ale když vidím, že někdo něco draží na aukru a poznám jeho nick nebo vím o koho jde, tak mu už na to nepřihazuju, abych mu nezvedal cenu a mohl to on vyhrát za co nejmíň,když si to našel první...
u těch světel jsem se na to i tak trochu spolíhal, že když to najde někdo z klubu, zachoval by se podobně, ale za prvé jsem v tomhle ohledu naivní a za druhé jsem až potom zjistil, že na aukru se teď nezobrazují nicky přihazujících.

tomiku: když je z mýho příspěvku patrný (kterej i cituješ), že mě něco naštvalo, nepřijde mi tvoje odpověď na něj jako dobrá sranda

...a nebojte, svět se mi nezbořil a střílet nebudu ani sebe ani nikoho jinýho

Tak se podivej na svuj první příspěvek co jsi k tomu napsal.
 Nenapadlo že jsi to chtěl vydražit.jinak bych nenapsal tu "narážku"
« Poslední změna: Listopad 21, 2011, 21:28:50 odpoledne od Bárt »

Offline freek

  • **
  • Příspěvků: 71
  • Karma: -1
Re:POKEC
« Odpověď #576 kdy: Listopad 21, 2011, 21:19:39 odpoledne »
2kashty: Kdyby jsi třeba v pokecu napsal že dražíš světla tak už by mě to trklo a na tu aukci bych se vyprdl. Máš pravdu s tim aukrem je to dmce že zakryvaj ty nicky.
Nevim kdy jsi ty začal přihazovat, ale tomu panovi jsem posilal email s prozbou o fotku těch světel a na te aukci nikdo zatim nepřihodil. Bohužel ale myslym si že to děla každej s tim přihavovanim par sekund před skonšením aukce.

Offline Stinger

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 209
  • Karma: 3
Re:POKEC
« Odpověď #577 kdy: Listopad 21, 2011, 22:13:55 odpoledne »
tak na novej model,mě asi mrdne,zrovna ty co potřebuju....asi se du fakt vodstřelit  >:(
musíš koukat na aukro ;D ;D ;D
jestli chceš rejpat, tak to zkoušej na někoho jinýho...
....ty vyfouknutý světla mě na*raly fakt hodně, bohužel jsem u toho nemohl nesedět a přihodil pouze 550,když je nikdo jinej nedražil

Noo nevím, co jsem na aukru zatím dražil, tak to fungovalo tak, že jsem nasadil cenu pro mě max akceptovatelnou a na přihoz se přihodilo poze min. příhoz ..... pokud někdo dal víc, tak systém za mě automaticky přihodil o min. příhoz více .... hodněkrát mi to pomohlo, že protihráč vyčkával do posledních 10 sec a pak přihodil, jenže pokud já  měl nastaven vyšší limit, systém ho automaticky přebil za mě a já vyhrál. Nevím jestli to tak ještě funguje, ale díky tomu nemusím u auce sedět a čekat na poslední vteřinu

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:POKEC
« Odpověď #578 kdy: Listopad 22, 2011, 08:05:50 dopoledne »
freek: taky jsem psal pánovi, měl jsem přihozeno 5dní před koncem aukce, ale to je jedno, nechci a ani jsem to nějak nechtěl řešit sáhodlouhou debatou...
tomiku:první příspěvek jsem napsal, že jsem dražil na aukru světla sbliknama a mlhama,ale to je jedno, nechci a ani jsem to nějak nechtěl řešit sáhodlouhou debatou...
stinger:jj, funguje to tak, prostě jsem přihodil málo, ale to je jedno, nechci a ani jsem to nějak nechtěl řešit sáhodlouhou debatou...

třeba new model mlhy seženu jinde, hlavně bych ale potřeboval sehnat vnitřní madla dveří, jak mám poptávku v inzerci...kdyby někdo věděl o něčem...

corrado driving every day, full option in progress


Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:POKEC
« Odpověď #580 kdy: Listopad 22, 2011, 19:22:36 odpoledne »
Stinger:mně šlo hlavně o facelift mlhy,navíc německy neumim a poštovný z Deu už by taky nemuselo bejt hezký.

Ebay je hrozně krásná věc, ale pro některý tak trochu nepoužitelná.
corrado driving every day, full option in progress

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:POKEC
« Odpověď #581 kdy: Listopad 22, 2011, 19:33:56 odpoledne »
 ;D

Offline spilner

  • **
  • Příspěvků: 197
  • Karma: 7
Re:POKEC
« Odpověď #582 kdy: Listopad 22, 2011, 20:04:30 odpoledne »
;D


...měl sis u tý poslední evoluce, trosšku ubrat vlasy!  ;D

Alfoun

  • Host
Re:POKEC
« Odpověď #583 kdy: Listopad 23, 2011, 18:40:31 odpoledne »
Tak jsem zelenej. ;)

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
Re:POKEC
« Odpověď #584 kdy: Listopad 23, 2011, 19:21:45 odpoledne »
Jak to ze jsme zeleny????? ;)

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/