Srazy > Srazy a společné akce

*CCCR sraz 2014 - ATC Strachotín - Free Star: Pokyny a Účastnická listina*

(1/5) > >>

šedivák:
Ahoj, rád bych Vás jménem CCCR a organizátora akce Karla "Defcuta" pozval na letošní klubový sraz.

Jako místo konání byl vybrán kemp FREE STAR ve Strachotíně

Jsou k dispozici chatky, které mají kapacitu 6 osob.
Cena chatky je 1100,- Kč (Při 4 lidech na chatce 275,-Kč/noc, V 6 lidech 183,-Kč/noc)
Ideální jsu 4 osoby na chatku.

Dále je možno si postavit stan. Více ubytovacích prostor bohužel není. Takže ti co budou v párech se prosím nějak dohodněte. Potřeboval  bych co nejdříve vědět, jaké budete chtít ubytování, abych mohl poslat závaznou objednávku a zálohu. Zatím máme k dispozici 9 chatek.

V kempu je bufet, který je otevřen od 7 - 24 hodin (Pivo, limo, smažáky, hranolky apod). Dále je možnost využití venkovního baru, který si můžeme rezervovat jen pro nás, kde můžeme mít vlastní sud piva, vína atd. Nabídli Černou Horu, ale jsem schopen zajistit jakoukoliv značku. V areálu je také možnost využití venkovního bazénu, plážového volejbalu, kuželky, petanque, stolní tenis, půjčovna kol. Také je zde venkovní kuchyňka a gril.

Především mi v tento moment jde o to, aby zájemci o účast napsali, jaké chtějí ubytování a případně jestli nevadí, když by byli třeba 4 na chatku.
V chatkách jsou dvě 2 patrové postele, kde spodní patro se rozkládá a je z něj dvojlůžko.

Co nejdříve bych chtěl zaplatit zálohu na ubytko, ale jak vidím, tal moc nás zatím není...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sem prosím každý, kdo má v plánu jet potvrďte účast a uveďte počet osob (nebo milenek, psů, koní, koček, co já vim...  :-D )
Stránka bude postupně aktualizována a přibývající účastníky budou přehledně vidět zde v tomto prvním postu.

Aktuální počet klubových účastníků - 24


STOUPA +1
ZIP +1
ONDRYS +1       (daily)
BUNNY +1         (daily)
AMONIAK +1
ŠEDIVÁK           (daily)
TOMIKU +1
BIN VLADIN +1
ALFOUN
PODRY +1
DEFCUT +1,5
RE-BIRTH +1
BRAMBOR +1    (daily)
CHERRY
LUBOŠ +1
DOKTOR +1
KASHTY +1
ZDENDA +1
STINGER +1
KRROMM +1
MATES
MICHAL +1
AIKIMATO +1
BASSMISTRKUCA


defcut:
Přátelé, zatím máme rezervováno 8 chatek. Prosím níže piště, jak budete chtít chatky obsazovat. Jak jsem již psal, jedná se o chatky s kapacitou 6 lůžek (2x 2patrová postel, spodní patro je rozkládací, tedy dvojpostel). Ideální jsou na chatce 4 osoby.

Budu potřebovat zaplatit zálohu ve výši 50%, takže Ti kdo budou chtít využít této nabídky, posílejte mi peníze na účet: 131 151 3123/0800. Uvádějte prosím svůj nick a počet nocí. V případě obsazenosti 4 lidmi je záloha za 1 noc 138 Kč, v obsazenosti 6 lidmi záloha 92 Kč/noc.

Za stanová místa se záloha neplatí!

Níže tedy čísla chatek, postupně budeme doplňovat jména osob, které budou v těchto chatkách (pro přehlednost).

Poslední termín pro zaplacení záloh 30.5.2014!!!

Chatka č1: - OBSAZENA

Doktor + 1
Luboš + 1

Chatka č2: - OBSAZENA - Záloha zaplacena!

Podry + 1
Chobot + 1

Chatka č3: - OBSAZENA

Tomiku + 1
Šedivák
Insane

Chatka č4: - OBSAZENA - Záloha zaplacena!

Kashty +1
Michal +1

Chatka č5: - OBSAZENA! - Záloha zaplacena!

Stoupa +1
Defcut
Cherry

Chatka č6: - OBSAZENA!

Alfoun +(3-5)

Chatka č7: - VOLNÁ

Chatka č8: - VOLNÁ




STOUPA:
Nakej pár kterej ví že určitě pojede?Aby se mohla zaplatit chatka na půl.

STOUPA:
To tady opravdu nikdo není kdo ví že pojede?Času na zaplacení zálohy už je málo.Tak kdo má v planu jet buď na 2 noci patek,sobota,neděle a nebo jen na 1 noc sobota,neděle tak napište.Celou chatku platit sám nebudu.

Cherry:
Jsem sám, kdo mě strpí v chatce? Ale kazišuka dělat nechci! Nebo mi založte novou chatku, někdo se snad ke mě přidá. Pá-So, So-Ne.
Zatím zaplatím 2x 138,- a pak se uvidí. Jsem svolnej obývat chatku i ve dvou

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi