• Květen 12, 2024, 09:32:55 dopoledne

Autor Téma: Andrého plnokrevník  (Přečteno 31463 krát)

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:Andrého plnokrevník
« Odpověď #135 kdy: Prosinec 13, 2013, 09:18:18 dopoledne »
kde jsi k němu přišel? stálo hrozně dlouhou dobu v Zastávce u Brna a mimo jiné, měl bych zájem o vnitřní madla dveří,kdyby měly jít do světa. Jestli je to ono, tak tam byly z nového modelu...
jediný co o autě vím, že tam stálo hóóódně dlouho....
corrado driving every day, full option in progress

Offline Andre

  • **
  • Příspěvků: 199
  • Karma: 3
Re:Andrého plnokrevník
« Odpověď #136 kdy: Prosinec 13, 2013, 10:07:19 dopoledne »
no abych řekl pravdu tak úplně náhodou  :-D Corro stálo 5 nebo 6 let na jednom místě.jak jsem přijel tak mu říkám a motor je v chodu?,a on říkal no hele do havárky jsem s tím lítal ale můžem vyskoušet,borec přenesl baterku,a auto nastartovalo na brnk,takže jsem čuměl docela,jasně,je to poslední model G60 rok 94,ten nový introš tam je to máš pravdu,hele domluvíme se,víš co potřebuju já přeci  :)

Offline Andre

  • **
  • Příspěvků: 199
  • Karma: 3
Re:Andrého plnokrevník
« Odpověď #137 kdy: Prosinec 13, 2013, 10:22:18 dopoledne »
to je ono,a ty znáš majitele? nebo pamatuješ si ho ještě jak jezdilo? mělo prý rallye světla,škoda jich..

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Andrého plnokrevník
« Odpověď #138 kdy: Prosinec 13, 2013, 10:30:36 dopoledne »
Chlapi, nevim jetsli mam spravnou informaci a je uplne pravdiva ale G60 se prestaly vyrabet s prichodem Veruny v 92-93, tak si nejsem jistej zda G60 rv94 muze vubec existovat...

Nasel jsem informaci na nemecke wikine ze se delalo do 07/93
http://de.wikipedia.org/wiki/VW_Corrado
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Andrého plnokrevník
« Odpověď #139 kdy: Prosinec 13, 2013, 10:32:42 dopoledne »
Jinak Ondro nebyl by volnej hlavni spinac svetel (mam starej model spinace) a dvojitej vypinac pro mlhovky (opravoval jsem rozbity a nefunguje uplne spravne)? :)
A zatky z boku do palubky :)
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Andre

  • **
  • Příspěvků: 199
  • Karma: 3
Re:Andrého plnokrevník
« Odpověď #140 kdy: Prosinec 13, 2013, 10:36:12 dopoledne »
bine,palubka půjde do mého corra a je to starý typ což je zajímavé,okna  mají rok 94,nebo že by jen skládanka?

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Andrého plnokrevník
« Odpověď #141 kdy: Prosinec 13, 2013, 10:39:15 dopoledne »
bine,palubka půjde do mého corra a je to starý typ což je zajímavé,okna  mají rok 94,nebo že by jen skládanka?
No vidis, ja videl levej vydech novej a tapecy a myslle jsem ze je to novej... To bude asi skladacka, protoze od roku 92 se montovala nova palubka (FL model).
Navic ta vyztuha se prej davala jen do SLC pro ameriku, ale to take nemam potvrzene.
Ja ji tam teda primontoval take ruco, mmusi se upravit kvuli ni korpus palubky.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:Andrého plnokrevník
« Odpověď #142 kdy: Prosinec 13, 2013, 10:41:01 dopoledne »
já znám jen auto letmo od vidění, bylo vidět z cesty přim projíždění tou vesnicí.V jednu dobu jsem ho chtěl koupit, ale majitel prej "seděl" a nebyl teda k sehnání
takhle tam stálo několik let http://youngtimergaragecz.rajce.idnes.cz/Corrado/
corrado driving every day, full option in progress

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Andrého plnokrevník
« Odpověď #143 kdy: Prosinec 13, 2013, 10:47:36 dopoledne »
Navic stara palubka s koleckama ventilace take nebyla. To nekdo peclive poskladal ze dvou kusu :)
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Andre

  • **
  • Příspěvků: 199
  • Karma: 3
Re:Andrého plnokrevník
« Odpověď #144 kdy: Prosinec 13, 2013, 11:49:15 dopoledne »
No to jeste pouvazuju jestli necham kulate ovladace topeni nebo dam old,kazdopadne aspon me uz to dokope k tomu vymenit topeni pac mi kape :-D a ta palubka se mi krasne hodi k us paketu :)

Offline Andre

  • **
  • Příspěvků: 199
  • Karma: 3
Re:Andrého plnokrevník
« Odpověď #145 kdy: Prosinec 13, 2013, 11:52:46 dopoledne »
Jinac kubo,je to mozne ze sedel a kdovi za co,v aute jsem nasel"neco" v krabicce

Offline Andre

  • **
  • Příspěvků: 199
  • Karma: 3
Re:Andrého plnokrevník
« Odpověď #146 kdy: Prosinec 13, 2013, 17:51:59 odpoledne »
dneska jsem vykuchal původní interier ven a začnu s čistěním koženého....jinač kdyby někdo chtěl tak šedé kožené tapecíry,jsou k mání  :)

Offline Andre

  • **
  • Příspěvků: 199
  • Karma: 3
Re:Andrého plnokrevník
« Odpověď #147 kdy: Prosinec 16, 2013, 22:22:19 odpoledne »
tak dnes po demontáži palubky jsem došel k názoru že to je pravděpodobně 16v,a do něj byl naimplantován G60 původně elektrické stahovačky,jednotka a vývody konektorů ve dveřích jsou,rok 94 je snad na každém plastu,stropnice a ovládáno nový typ,blatníky to samé,škoda jich,ty širší by se mi hodily na Corro,ať mi předky tak nelezou.....jinač co se týče corra,píšete mi o díly,ale jelikož je motor v top stavu a kompresor to samé,až s údivem jsem koukal a se zatajeným dechem jsem ho roslouskl a modlil se ať je dobrý...vyhráno :)  corro budu zachraňovat a absolvuje pár amaterských závodů do vrchu až bude hotové :) takže už druhé co neskončilo v hutích  :-)

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Andrého plnokrevník
« Odpověď #148 kdy: Prosinec 18, 2013, 09:55:43 dopoledne »
Timhle si mi Ondro udelal nejvetsi radost.
good

Jsi borec.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Andre

  • **
  • Příspěvků: 199
  • Karma: 3
Re:Andrého plnokrevník
« Odpověď #149 kdy: Prosinec 31, 2013, 13:04:03 odpoledne »
Díky Bine  :)


U mě se zase něco málo pohlo,byl jsem donucen vyměnit i komplet topení,jelikož chladič tekl,usazení palubky se neobešlo bez malých úprav,z podélné výstuhy jsem musel odstranit jeden držák,protože mám stavitelný volant a vadilo by mi to tam,instalonal jsem i ovládače topení z nového typu, v palubní desce jsem se musel poprát i s kabelama co tam jsou navíc,nebo ucvikané,ani nevím od čeho,a když už to mám tak odstrojené tak si natáhnu aspoň nové kabely k reprákům,co se týče interiéru tak je připraven,na implantaci do corra,proběhla regenerace kůže a čalounění,a musím říct za mě že supr  :)