Srazy > Srazy a společné akce

*** CCCR SRAZ 2K15 - PERUC - 26. - 28.6. 2015 *** - PŘIHLÁŠKY K UBYTOVÁNÍ

<< < (5/5)

podry:
Jakto?? Moc široka kola??  8)

Cherry:
Nee, to bych přezul. Díky úředníkovi, který mi při dovozu před 7 lety přepisoval TP a nebyl schopen ani správně opsat hmotnosti na nápravu, mě teď vyhodil příliš horlivý technik z STK. Úřední šiml řechtá a já technickou nechal na poslední chvíli.

Mates:

--- Citace: Cherry  Červen 21, 2015, 13:20:52 odpoledne ---Nee, to bych přezul. Díky úředníkovi, který mi při dovozu před 7 lety přepisoval TP a nebyl schopen ani správně opsat hmotnosti na nápravu, mě teď vyhodil příliš horlivý technik z STK. Úřední šiml řechtá a já technickou nechal na poslední chvíli.

--- Konce citace ---

to musí bejt fakt hodně horlivej  :o s tim sem se nesetkal

Corro16V:
Běžná věc od debilů na přepisech..
Nikdo jejich chyby neřeší a nemají z toho žádný postih.  Já musel platit asi jako tisíce dalších za to že nebyla napsaná emisní norma,
Na další Corrado třeba nenapsali ABS i když tam je, na další zase rozměry gum z Passata 205/50/15
a nejlepší co jsem viděl je, že jeden z klubu má papíry na Corrado Magnum. Viz příloha

Mates:
že dokážou zapsat nesmysl vim na vlastní kůži, když sem běhal po úřadech a dával to dopořádku, ale ještě sem neviděl nějakýho technika na stj jak řeší váhy na nápravě  :o

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi