• Květen 07, 2024, 22:45:04 odpoledne

Autor Téma: Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)  (Přečteno 14037 krát)

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« kdy: Červenec 11, 2011, 08:11:08 dopoledne »
Ahoj, berete do party i holky  :)

Jinak předpokládám, že počáteční náklady na vytvoření nového clubu pokryly i peníze, které se vybraly v tom starém na posledním srazu a zůstaly Bartovi  ;) Musím uznat, že jste s tím pěkně vyběhli, když jste nechali ten starý klub dotovat jeho majitelem a pak jste mu to nandali tímhle a ještě jej a celý starý club nechali v mínusu  ;D

Hele Matti, nevíš jak to je a máš hloupé řeči. Ty peníze jsou stále u mě a po výrobě samolepek připravené odeslat na tvůj účet..

Stále to dělá 1000,- před výrobou samolepek Kačina 2011.
« Poslední změna: Červenec 11, 2011, 11:51:10 dopoledne od Bárt »

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #1 kdy: Červenec 11, 2011, 08:21:05 dopoledne »
Promiň, ale já nejsem Matti a nemyslela jsem to zle...omlouvám se myslela jsem, že se tady dá mluvit otevřeně... Berete tedy do party i holky  ;)
« Poslední změna: Červenec 11, 2011, 08:36:15 dopoledne od Beatrice »

Alfoun

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #2 kdy: Červenec 11, 2011, 09:17:58 dopoledne »
Promiň, ale já nejsem Matti a nemyslela jsem to zle...omlouvám se myslela jsem, že se tady dá mluvit otevřeně... Berete tedy do party i holky  ;)
Bereme do party kazdeho kdo tu bude rozsirovat optimismus ,ktery tu vsichni sdilime. A svym zpusobem se podilet na rozvoji New Clubu ;)

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #3 kdy: Červenec 11, 2011, 09:27:43 dopoledne »
Ahoj, berete do party i holky  :)

Jinak předpokládám, že počáteční náklady na vytvoření nového clubu pokryly i peníze, které se vybraly v tom starém na posledním srazu a zůstaly Bartovi  ;) Musím uznat, že jste s tím pěkně vyběhli, když jste nechali ten starý klub dotovat jeho majitelem a pak jste mu to nandali tímhle a ještě jej a celý starý club nechali v mínusu  ;D

Cou frajo, cele to slo z me kapsy, takze se nemusis bat, ze te nekdo okrada. Bud se zacni chovat jako clovek nebo si nech zmenit IP, nejsem omezeni jako muklove a s kompem si celkem dobre tykam. Prestan se vydavat za nekoho jinyho a nauc se hrat ferovou hru, jinak tohle IP uz se sem nepodiva. Je videt o co ti celou dobu slo a jde. Vydelavat na takzvanem bratrstvu. Fakt ti toneni hloupe vecne podelavat kamarady a pak se divis, ze se k tobe otaceji zady a to tak, ze hromadne?

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #4 kdy: Červenec 11, 2011, 09:28:46 dopoledne »
Promiň, ale já nejsem Matti a nemyslela jsem to zle...omlouvám se myslela jsem, že se tady dá mluvit otevřeně... Berete tedy do party i holky  ;)

Prosím o upřímnost a rovné jednání..

Přihlaš se pod pravou identitou a nedělej ze sebe co nejsi. Děkuji.

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #5 kdy: Červenec 11, 2011, 09:31:44 dopoledne »
Tak já nevím, jak Vám to mám dokázat, že nejsem ten, kdo si myslíte... Co mám tedy udělat?

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #6 kdy: Červenec 11, 2011, 09:36:26 dopoledne »
Tak já nevím, jak Vám to mám dokázat, že nejsem ten, kdo si myslíte... Co mám tedy udělat?

Pokud hodlas Mattiasi pokracovat v tyhle komedii, tak ver, ze te admini utnou. A uz zacinas byt OT! Od toho je treba POKEC, kazdopadne si udelej novou registraci, pokud sem chces chodit. Dal to nehodlam komentovat. Jak se rika, jednou a dost.

Offline David

  • **
  • Příspěvků: 203
  • Karma: 3
  • Red Corro
    • R32
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #7 kdy: Červenec 11, 2011, 09:37:21 dopoledne »
Promiň, ale já nejsem Matti a nemyslela jsem to zle...omlouvám se myslela jsem, že se tady dá mluvit otevřeně... Berete tedy do party i holky  ;)

do party, na kalbu, na kvartýr, holky se hoděj všude  ;D

dej fotku svýho Corra, ať máme motivaci  :D



... život je radost ... miluju život ... www.R32.cz

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #8 kdy: Červenec 11, 2011, 09:40:22 dopoledne »
Tak já nevím, jak Vám to mám dokázat, že nejsem ten, kdo si myslíte... Co mám tedy udělat?

Pokud hodlas Mattiasi pokracovat v tyhle komedii, tak ver, ze te admini utnou. A uz zacinas byt OT! Od toho je treba POKEC, kazdopadne si udelej novou registraci, pokud sem chces chodit. Dal to nehodlam komentovat. Jak se rika, jednou a dost.

Tak to asi nemá cenu, koukám nevraživost stejná tam i tady...psala jsem Bártovi i na skype, abych mohla nějak prokázat svou identitu, ale bohužel bez reakce...je mi to líto...

Pokusila jsem se, uvést vše na pravou míru, ale jste tak posedlí těmi svými boji, nenávistí a sami sebou, že nechcete slyšet pravdu, nebo uznat, že tentokrát jste se spetli a obulili jste se do špatného člověka... Přitom by jen stačilo, aby jste si zjistili, co je tohle za IP...

Tak se tu mějte všichni fajn... Jana
« Poslední změna: Červenec 11, 2011, 10:07:27 dopoledne od Beatrice »

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #9 kdy: Červenec 11, 2011, 10:12:31 dopoledne »
Tak já nevím, jak Vám to mám dokázat, že nejsem ten, kdo si myslíte... Co mám tedy udělat?

Pokud hodlas Mattiasi pokracovat v tyhle komedii, tak ver, ze te admini utnou. A uz zacinas byt OT! Od toho je treba POKEC, kazdopadne si udelej novou registraci, pokud sem chces chodit. Dal to nehodlam komentovat. Jak se rika, jednou a dost.

Tak to asi nemá cenu, koukám nevraživost stejná tam i tady...psala jsem Bártovi i na skype, abych mohla nějak prokázat svou identitu, ale bohužel bez reakce...je mi to líto...

Pokusila jsem se, uvést vše na pravou míru, ale jste tak posedlí těmi svými boji, nenávistí a sami sebou, že nechcete slyšet pravdu, nebo uznat, že tentokrát jste se spetli a obulili jste se do špatného člověka...

Tak se tu mějte všichni fajn... Jana
Tve pritakani panu sebestrednemu prezidentovi, bylo az podezrele.
At jsi kdo jsi. Clovek by musel znat obe strany mince, aby mohl posuzovat a to pokud mluvis pravdu o tom, ze nejses MvK, tak nemas paru co se delo dlouhe leta. Neznam jedineho cloveka, ktery by za nim stal. Pan JA prezident I, mluvil porad o klubu a pritom byl on sam, pak dlouho nic a pak mozna par lidi.
Prispevky na jeho foru, si kazdej smazal sam za sebe, nidko nezneuzil zadne pravomoce, tak nevim co zvani.
Jedine proc bych mozna za mak veril ze jsi nekdo jinej a ne pan Prezident, je, ze evidentne nemas problemy s pravopisem, ktere mival on....
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #10 kdy: Červenec 11, 2011, 10:21:48 dopoledne »
Tak já nevím, jak Vám to mám dokázat, že nejsem ten, kdo si myslíte... Co mám tedy udělat?

Pokud hodlas Mattiasi pokracovat v tyhle komedii, tak ver, ze te admini utnou. A uz zacinas byt OT! Od toho je treba POKEC, kazdopadne si udelej novou registraci, pokud sem chces chodit. Dal to nehodlam komentovat. Jak se rika, jednou a dost.



Tak to asi nemá cenu, koukám nevraživost stejná tam i tady...psala jsem Bártovi i na skype, abych mohla nějak prokázat svou identitu, ale bohužel bez reakce...je mi to líto...

Pokusila jsem se, uvést vše na pravou míru, ale jste tak posedlí těmi svými boji, nenávistí a sami sebou, že nechcete slyšet pravdu, nebo uznat, že tentokrát jste se spetli a obulili jste se do špatného člověka...

Tak se tu mějte všichni fajn... Jana
Tve pritakani panu sebestrednemu prezidentovi, bylo az podezrele.
At jsi kdo jsi. Clovek by musel znat obe strany mince, aby mohl posuzovat a to pokud mluvis pravdu o tom, ze nejses MvK, tak nemas paru co se delo dlouhe leta. Neznam jedineho cloveka, ktery by za nim stal. Pan JA prezident I, mluvil porad o klubu a pritom byl on sam, pak dlouho nic a pak mozna par lidi.
Prispevky na jeho foru, si kazdej smazal sam za sebe, nidko nezneuzil zadne pravomoce, tak nevim co zvani.
Jedine proc bych mozna za mak veril ze jsi nekdo jinej a ne pan Prezident, je, ze evidentne nemas problemy s pravopisem, ktere mival on....

Nikomu jsem nepřitakávala a nemíním se zastávat ani jedné strany vzhledem k tomu, že nevím, co jste mezi sebou měli... OK uznávám, že můj příspěvek byl zřejmě asi dosti nevhodný a podráždil vás, ale nebyl zaměřen vůči nikomu a pro nikoho... Jak jsem psala Bartovi, stačí jen, aby jste si prověřili mou IP adresu...

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #11 kdy: Červenec 11, 2011, 10:23:21 dopoledne »
Tak já nevím, jak Vám to mám dokázat, že nejsem ten, kdo si myslíte... Co mám tedy udělat?

Pokud hodlas Mattiasi pokracovat v tyhle komedii, tak ver, ze te admini utnou. A uz zacinas byt OT! Od toho je treba POKEC, kazdopadne si udelej novou registraci, pokud sem chces chodit. Dal to nehodlam komentovat. Jak se rika, jednou a dost.

Tak to asi nemá cenu, koukám nevraživost stejná tam i tady...psala jsem Bártovi i na skype, abych mohla nějak prokázat svou identitu, ale bohužel bez reakce...je mi to líto...

Pokusila jsem se, uvést vše na pravou míru, ale jste tak posedlí těmi svými boji, nenávistí a sami sebou, že nechcete slyšet pravdu, nebo uznat, že tentokrát jste se spetli a obulili jste se do špatného člověka... Přitom by jen stačilo, aby jste si zjistili, co je tohle za IP...

Tak se tu mějte všichni fajn... Jana
JInak asi si pamatujes, kdy  jsi Jano (?) psal/a ten prvni prispevek na teto strance: http://dolekop.com/fotky/77045-duo-drop
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #12 kdy: Červenec 11, 2011, 10:24:18 dopoledne »
Zalozit si email a ucet na skype jako dukaz, ze jsi nekdo jiny, mi prijde dosti ubohe. Dalsi vec je ta, ze tady to neni seznamka a pokud nemas corrado nebo sciro a navic te NIKDO z registrovanych nezna jako Beatrici, ale jako Mattiase. Tak premyslim, jakym prinosem bys mel(a) byt pro tento spolek lidi, kteri mezi sebou vychazeji a nemaji nejmensi problem. Pokud se nejaky najde, dovedou si to vyrikat jako lide a nemusi delat zbytecne dusno na vsech frontach. Klub ma tmelit fandy techto vozu a jde hlavne o lidi! Proto byla i v kempu znat uplne jina atmosfera, coz nikdy nepochopis. Jinak pozdravuj v Liberci ;)

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #13 kdy: Červenec 11, 2011, 10:28:18 dopoledne »
btw. http://www.iplocation.net/ --> 82.142.93.86

navic stejna IP jako na corrado-club.cz, ze Mattiasi? takze jak jsem psal, DOST KOMEDIE.. hadky si muzes vest na svem foru a pomlouvat a urazet koho chces..

proto jsme se rozhodli tak, jak jsme se rozhodli.. bud to respektuj a nebo tahni.. jinak uz to napsat nedovedu :(

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #14 kdy: Červenec 11, 2011, 10:30:04 dopoledne »
Tak já nevím, jak Vám to mám dokázat, že nejsem ten, kdo si myslíte... Co mám tedy udělat?

Pokud hodlas Mattiasi pokracovat v tyhle komedii, tak ver, ze te admini utnou. A uz zacinas byt OT! Od toho je treba POKEC, kazdopadne si udelej novou registraci, pokud sem chces chodit. Dal to nehodlam komentovat. Jak se rika, jednou a dost.

Tak to asi nemá cenu, koukám nevraživost stejná tam i tady...psala jsem Bártovi i na skype, abych mohla nějak prokázat svou identitu, ale bohužel bez reakce...je mi to líto...

Pokusila jsem se, uvést vše na pravou míru, ale jste tak posedlí těmi svými boji, nenávistí a sami sebou, že nechcete slyšet pravdu, nebo uznat, že tentokrát jste se spetli a obulili jste se do špatného člověka... Přitom by jen stačilo, aby jste si zjistili, co je tohle za IP...

Tak se tu mějte všichni fajn... Jana
JInak asi si pamatujes, kdy  jsi Jano (?) psal/a ten prvni prispevek na teto strance: http://dolekop.com/fotky/77045-duo-drop

Já ho nepsala, byl to asi někdo z firmy...přeci jen je nás tady těměř sto...myslela jsem, že je možné dopátrat se přes IP právě k té firmě, které patří...