• Květen 08, 2024, 00:56:02 dopoledne

Autor Téma: Webhosting na PIPNI.CZ  (Přečteno 8272 krát)

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Webhosting na PIPNI.CZ
« kdy: Červenec 06, 2011, 22:38:14 odpoledne »
5GB pro web
100 GB trafik (snad to neprezeneme)

Je to FREE, takze pokud by nam tohle nestacilo, budem muset sahnout po placenem, coz vychazi na 100 CZK mesicne

Vypis co vse nabizi:
Podpora PHP, ASP, JSP skriptů a servletů Neomezeně databáze MySQL, PostgreSQL a FireBird Neomezený počet e-mailů, aliasů, forwardů a koš Přístup přes HTTPS, přesměrování na jinou doménu Přístup přes FTP/s, WebFTP, WebDAV a Subversion On-line antivirová kontrola e-mailů, SpamAssassin Administrace e-mail účtů přes web rozhraní Grafická statistika přístupů a graf trafiku Přístup k poště přes POP3/s, IMAP/s a WebMail Autoodpovídač, neomezený počet poddomén Vedení DNS, včetně DNS administrace Zaheslovaný přístup do adresáře, zakazování IP Podpora WAP stránek, cronu, vlastní limity a quota Změna stránek 401, 403, 404, 406 a 500

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Webhosting na PIPNI.CZ
« Odpověď #1 kdy: Červenec 06, 2011, 22:42:37 odpoledne »
Trafik asi neprezenem , ale ten prostor zadna slava, To je tak na rok. APk by se to asi muselo resit idnividualne sluzba, ale jak rikam, ted to asi pojede.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Alfoun

  • Host
Re:Webhosting na PIPNI.CZ
« Odpověď #2 kdy: Červenec 06, 2011, 22:44:43 odpoledne »
100gb trafic znamena co?

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Webhosting na PIPNI.CZ
« Odpověď #3 kdy: Červenec 06, 2011, 22:45:55 odpoledne »
prenesenych komunikacnich dat. nejpsi za mesic.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:Webhosting na PIPNI.CZ
« Odpověď #4 kdy: Červenec 06, 2011, 22:47:21 odpoledne »
Vice info na http://pipni.cz/ nezapomen, ze jde o FREE hosting Bine, ale jak jsem psal je mozne to navysit ;)

trafik jsou prenesena data za mesic..

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Webhosting na PIPNI.CZ
« Odpověď #5 kdy: Červenec 06, 2011, 22:48:35 odpoledne »
jj jasne, zanm pipni free. Jak rtikam, na rozjezd to bude urcite stacit. je nejdulezitejsi ze uz to jede.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:Webhosting na PIPNI.CZ
« Odpověď #6 kdy: Červenec 06, 2011, 22:55:16 odpoledne »
Hlavne, ze to slape a dal to budem pilovat a sperkovat a kdykoli je to mozne cele presunout..

Offline kadel

  • *
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Webhosting na PIPNI.CZ
« Odpověď #7 kdy: Červenec 07, 2011, 17:13:56 odpoledne »
zdárek tak at vám to šlape .jinak pokud jde o hosting hostuju na isolu a spokojenost jsem tam už 4roky cena je tuším za 2gb 1008kč.
nebo station.cz  ten je taky dobrej a levnější.

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:Webhosting na PIPNI.CZ
« Odpověď #8 kdy: Červenec 07, 2011, 17:27:48 odpoledne »
zdárek tak at vám to šlape .jinak pokud jde o hosting hostuju na isolu a spokojenost jsem tam už 4roky cena je tuším za 2gb 1008kč.
nebo station.cz  ten je taky dobrej a levnější.

2GB nestaci, je spousta hostingu, ale nikdo nema takovou administraci jako pipni

Alfoun

  • Host
Re:Webhosting na PIPNI.CZ
« Odpověď #9 kdy: Červenec 07, 2011, 23:46:39 odpoledne »
Predtim nez jsem se dozvedel ,ze se neco chysta,jsem hledal nakej hosting,ale se zahranicnima domenama. S tim,ze za nakych 4 dollars za mesic by bylo vse neomezeny. Kouknete treba sem na tenhle seznam
http://www.top10webhosting.com/  Uz jsem skoro nakoupil u Blue hostingu a na rok to vychazelo na 80-90 dolaru i s nakyma doplnkama

Offline Cherry

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 446
  • Karma: 6
  • Legendy nesmí nikdy zemřít
Re:Webhosting na PIPNI.CZ
« Odpověď #10 kdy: Červenec 08, 2011, 00:57:12 dopoledne »
Ahoj lidi, s Pipni.cz nemám dobré zkušenosti. >:(
Teda pokud bylo vše v pořádku, tak to bylo OK, ale v momentě, kdy člověk potřeboval nějakou pomoc, tak to byla obrovská arogance a nechali mě v tom zkoupat. A pozor, v momentě požádání o přeložení domény, vše znepřístupnili i když bylo zaplaceno ještě na půl roku a já přišel o web. (mají to ve smlouvě). Takže jenom buďte ve střehu v případě problémů, nebo následného převodu.

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:Webhosting na PIPNI.CZ
« Odpověď #11 kdy: Červenec 08, 2011, 07:38:17 dopoledne »
Ahoj lidi, s Pipni.cz nemám dobré zkušenosti. >:(
Teda pokud bylo vše v pořádku, tak to bylo OK, ale v momentě, kdy člověk potřeboval nějakou pomoc, tak to byla obrovská arogance a nechali mě v tom zkoupat. A pozor, v momentě požádání o přeložení domény, vše znepřístupnili i když bylo zaplaceno ještě na půl roku a já přišel o web. (mají to ve smlouvě). Takže jenom buďte ve střehu v případě problémů, nebo následného převodu.

Ahoj, bylo to me rychle reseni, hostuju u nich par domen jak na free, tak i na placenem hostingu. S free se nebavi vubec, coz chapu. Ale u placeneho jsem nikdy nemel problem a tojsem u nich radu let. Samozrejme neni problem cely web a db stahnout bud na muj vlastni server, co mi bezi doma a nebo na jiny hosting. Co se tyce zahranicnich hostingu, tak se obavam komunikace, ne ze bych neumel anglicky, ale je to s nima na dlouhy lokte. Zatim bezime a vse bude pravidelne zalohovano.

Alfoun

  • Host
Re:Webhosting na PIPNI.CZ
« Odpověď #12 kdy: Červenec 08, 2011, 14:44:13 odpoledne »
Me slo spis o to ,ze na pipni se za male navyseni musi hned platit,skoro to same co je jinde unlimited.
Jinak zajimava vec se stala. Jmenoval jsem v prispevku jednu webovou stranku s hostingem a ta cast je pryc. Pokud to upravil nekdo z adminu mi nevadi. V jinem pripade je to dost zvlastni.

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Webhosting na PIPNI.CZ
« Odpověď #13 kdy: Červenec 08, 2011, 15:07:48 odpoledne »
Me slo spis o to ,ze na pipni se za male navyseni musi hned platit,skoro to same co je jinde unlimited.
Jinak zajimava vec se stala. Jmenoval jsem v prispevku jednu webovou stranku s hostingem a ta cast je pryc. Pokud to upravil nekdo z adminu mi nevadi. V jinem pripade je to dost zvlastni.

Žeby byla stránka pod dozorem někoho nahoře?? nevěřím, že by to někdo z adminů mazal..

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:Webhosting na PIPNI.CZ
« Odpověď #14 kdy: Červenec 08, 2011, 15:59:24 odpoledne »
Me slo spis o to ,ze na pipni se za male navyseni musi hned platit,skoro to same co je jinde unlimited.
Jinak zajimava vec se stala. Jmenoval jsem v prispevku jednu webovou stranku s hostingem a ta cast je pryc. Pokud to upravil nekdo z adminu mi nevadi. V jinem pripade je to dost zvlastni.
Je pravda, ze placeny hosting neni o moc vetsi, co se mista tyce, ale stabilita a rychlost na pateri je vyborna. Napr. u FORPSI se plati za kazdou DB navic, tady je neomezeny pocet DB, mejlu, ftp uctu aj.

Ja jsem videl uz ten divny odkaz http://www.top10webhosting.com/� s divnym znakem nakonci URL. Jak uz jsem psal, radsi bych se kdyz uz teda tak podival po ceskem hostingu. Uplne neverim, ze ti vyjdou vstrict s nastavenim jak ty potrebujes. Navic tim, ze jsou za velkou louzi a my jsme pri ne sakra daleky a divoky vychod, muze byt komunikace co se nastaveni tyce zdlouhava.

Nemam provlem zaplatit pul rok u pipni a uvidime, co to udela. Zkus prosim poslat jeste jednou ten odkaz, pripadne i mne do zpravy. Diky