• Květen 07, 2024, 11:56:38 dopoledne

Autor Téma: Fórky a čuryna.  (Přečteno 71759 krát)

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Fórky a čuryna.
« kdy: Říjen 24, 2011, 10:07:30 dopoledne »
Příjde chlápek do hospody:
- "3 Rumy!"
- "Proč 3?"
- "Tak víte, mám dva bratry a každý žije v jiném koutě světa a nemáme čas chodit spolu do hospody, tak každý, když jde pít, pije za každého."
Takto chodí pravidelně, až jednoho dne příjde a říká:
- "2 Rumy!"
- "Co? Jste se pohádali s bratrem?"
- "Nene, já jsem přestal pít!!"
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:Fórky a čuryna.
« Odpověď #1 kdy: Říjen 24, 2011, 10:20:06 dopoledne »
 ;)
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Fórky a čuryna.
« Odpověď #2 kdy: Říjen 24, 2011, 13:25:36 odpoledne »
Hospodář koupí kohouta. Chlápek, co ho prodává, povídá, že takového plemeníka ještě neměl. A skutečně – první ráno najde hospodář všechny slepice vošukané a zalezlé po rozích, a kohout nervózně pobíhá po dvorku. Hospodář vezme kohouta stranou a povídá mu: „Kohoutku, kohoutku, nesmíš ty takhle, uštveš se, praskne ti srdíčko a bude po tobě, šetři se.“

Další den ale nejen slepice, ale i kachny, husy a všechno na dvoře je vošukaný, a kohoutek pobíhá kolem. Tak hospodář vezme kohouta a ustaraně mu domlouvá: „Kohoutku, kohoutku, nesmíš ty takhle, uštveš se, praskne ti srdíčko a bude po tobě, šetři se.“

Ale třetí den, žádná pomoc, vošukaný jsou i veverky a kohout leží za domem, bříškem nahoru a nad ním už krouží supi. Hospodář k němu přiběhne a se slzou v oku pokyvuje: „Vidíš vidíš, kohoutku, já ti to říkal. Nešetřil ses, prasklo ti srdíčko a teď je po tobě.“

Kohout na to otevře jedno oko a zasyčí: „Jestli mi vyplašíš ty supy, tak vošukám i tebe!“
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline doktor

  • ***
  • Příspěvků: 260
  • Karma: 3
Re:Fórky a čuryna.
« Odpověď #3 kdy: Říjen 28, 2011, 17:25:06 odpoledne »
Přijde chlápek do hospody a u baru stojí nádherná ženská tak k ní pristoupí a povídá." Slečno umím dobře lízat a jsem diskrétní" A slečna na to"Tak si vyliž prdel a nikomu to neříkej"

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Fórky a čuryna.
« Odpověď #4 kdy: Říjen 28, 2011, 18:46:47 odpoledne »
Vrátí se chlápek ze služební cesty... manželka ho celýho prošmejdí až najde blonďatej vlas. Stropí scénu a manžela vyliská...
O měsíc později - stejná situace... manželka opět manžela celýho prohledá a najde zrzavý vlas - a opět manžela vyliská...
Po 3. služební cestě manžel nechce nechat nic náhodě a kompletně celej se očistí a vykartáčuje každý svůj svršek... manželka hledá, hledá... hledá, pak stropí scénu a vyliská ho se slovy: "To už je ti dobrá i holohlavá!!!"
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline deywis

  • **
  • Příspěvků: 160
  • Karma: 5
  • Corrado nemám ale líbí se mi tady :-)
Re:Fórky a čuryna.
« Odpověď #5 kdy: Říjen 28, 2011, 19:28:24 odpoledne »
bárte takže čekám tady  ;D ;D
scirocco "90
scirocco "78

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Fórky a čuryna.
« Odpověď #6 kdy: Říjen 28, 2011, 20:43:16 odpoledne »
Tak po nějakém grogu a s hlavou plnou nepříjemných problémů se rozhodl jít Tomáš noční Prahou. Při psaní SMS zavadil o něčí rameno, otočil se, omluvil se slovy - Omlouvám se, jsem si Vás nevšiml a otočil se zpět do směru chúze.
V tu chvíly ho někdo otočil za rameno a Tom jen viděl jak letí čelo a svoji hlavu skolonil aby ji nedostal na nos. Okamžitě do něj vletěl vztek a i když byli dva, nezalekl se a začal je řezat přímíma úderama na krk.
Ale jeden ten frajer se prý pořád zvedal a nenechal Toma "uklidnit" toho druhého. Tak Tomáš musel asi nějak nedopatřením zakopnout o pepelnici, která padla na toho co se pořád zvedal- pomohlo to.
Když už se pánové nemohli postavit, protože jeden ležel pod popelnicí a po tom druhém Tom ještě poskakoval kolenem, chytil ho někdo další za bundu a strhl ho stranou... to už byli Policajti a Tomovi okamžitě nasadili pouta aby si "neublížil" tím, že by ji praštil Policistovi.
Ty vše viděli od začátku že byl Tom napaden, takže mohl být v klidu.

Fakta a statistika

Tomáš dva stehy a dva prsty v sádře
Až po bitce Tomáš zjistil, že to byli dva Cikáni.
Policie mu zdělila, že na ně může podat trestní oznámení pokud chce, ale oni na něj podat nic nemůžou, protože mají trestní rejstřík hodně dlouhý a Tom měl možná vcelku štěstí. Pánové šli okamžitě v klepetech sedět.
Jediná připomínka Policie byla, že s tou popelnicí nad hlavou už to Tomáš přehnal.

Offline brambor

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 805
  • Karma: 4
    • http://www.facebook.com/richard.hamerszmit
Re:Fórky a čuryna.
« Odpověď #7 kdy: Říjen 28, 2011, 20:51:06 odpoledne »
Žába se ptá vlka: "Co to kouříš?
Vlk na to: "To je tráva, žábo!"
Žába: "A jak se to kouří?"
Vlk: "Hele žábo, to musíš dát toho největšího práska přímo do plic a dlouho to udržet.
Žába: "A jak dlouho to mám v sobě podržet?"
... Vlk odpoví: "Tak dlouho, jako bys plavala pod vodou, na druhou stranu řeky a zpátky."
Žába si dá práska a skočí do vody.
Nevydrží to a na druhém břehu se vynoří a vyfoukne. Tam na ni kouká hroch a hned se ptá: "Žábo, co to tady provádíš??"
Žába: "Ale... učím se kouřit trávu."
Hroch: "Já chci taky!"
Žába: "Tak to musíš na druhý břeh, tam je vlk a on tě to naučí."
Hroch plave, plave, vynoří se na druhým břehu. Tam na něj vejrá zhulenej vlk s
vypoulenýma očima a křičí:
"TY VOLE ŽÁÁÁBO!!!! UŽ VYFOUKNI!!!!" :-DDDDDD

historka me velice pobavila :-D
vw polo 6n1-arbeit wagen
vw corrado vr6
seat marbella-zivot zacina na hodnote kterou se mi podari namerit(158,5db)2x 18"sw +10kw :-)

Offline Tomáš G60

  • **
  • Příspěvků: 185
  • Karma: 7
Re:Fórky a čuryna.
« Odpověď #8 kdy: Říjen 28, 2011, 21:08:37 odpoledne »
Tak po nějakém grogu a s hlavou plnou nepříjemných problémů se rozhodl jít Tomáš noční Prahou. Při psaní SMS zavadil o něčí rameno, otočil se, omluvil se slovy - Omlouvám se, jsem si Vás nevšiml a otočil se zpět do směru chúze.
V tu chvíly ho někdo otočil za rameno a Tom jen viděl jak letí čelo a svoji hlavu skolonil aby ji nedostal na nos. Okamžitě do něj vletěl vztek a i když byli dva, nezalekl se a začal je řezat přímíma úderama na krk.
Ale jeden ten frajer se prý pořád zvedal a nenechal Toma "uklidnit" toho druhého. Tak Tomáš musel asi nějak nedopatřením zakopnout o pepelnici, která padla na toho co se pořád zvedal- pomohlo to.
Když už se pánové nemohli postavit, protože jeden ležel pod popelnicí a po tom druhém Tom ještě poskakoval kolenem, chytil ho někdo další za bundu a strhl ho stranou... to už byli Policajti a Tomovi okamžitě nasadili pouta aby si "neublížil" tím, že by ji praštil Policistovi.
Ty vše viděli od začátku že byl Tom napaden, takže mohl být v klidu.

Fakta a statistika

Tomáš dva stehy a dva prsty v sádře
Až po bitce Tomáš zjistil, že to byli dva Cikáni.
Policie mu zdělila, že na ně může podat trestní oznámení pokud chce, ale oni na něj podat nic nemůžou, protože mají trestní rejstřík hodně dlouhý a Tom měl možná vcelku štěstí. Pánové šli okamžitě v klepetech sedět.
Jediná připomínka Policie byla, že s tou popelnicí nad hlavou už to Tomáš přehnal.
tak přesně jak to napsal Pavel měl jsem mámu v kritickém stavu v nemocnici a potřeboval jsem vydechnout kdybych se chtěl ožrat jak zvíře tak bych se radši opil doma a bytkař už taky nejsem jak dřív  :) ale šlo o to že na mě nejdřív policie zkoušela nepřiměřenou obranu a to že oni byly chudinky černý.Až druhý den jsem se dozvěděl že se nemusím bát že by na mě podali trestní oznámení oni protože jejich trestní rejstřík svědčil o tom že jsou to známé firmy a že si mě vyhlídli jen co jsem vylezl z hospody.Je pravda že stou popelnicí jsem to přehnal když jsem ho přišpendlil vlastníma žebrama k chodníku ale docházeli mě síly ale bylo to jak boj o život docela jsem se v jednu chvíly asi i bál.Jen jaké si z toho beru ponaučení: s ostatníma rasama vycházím velice dobře ALE SI CIKÁN  A ČUMÍ TI KRIMINÁL Z OČÍ TAK MÁŠ SMÚLU DOSTANEŠ AUTOMATICKY PŘEZ DRŽKU. S pozdravem Tomáš G60. P.S. za ty pouta policistům děkuji bylo to opravdu pro mé i jejich dobro.

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:Fórky a čuryna.
« Odpověď #9 kdy: Říjen 29, 2011, 08:20:29 dopoledne »
Ty vole, tak to je masakr :D já to nejdřív četl jako nějakej ten "příběh z netu", ale postupně jsem začal větřit :D Dobřes jim to nandal Tomas!!
jak už tu psal Standa - Já bych je hladil, hladil, hladil, až bych je vyhladil...
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Fórky a čuryna.
« Odpověď #10 kdy: Říjen 29, 2011, 08:39:26 dopoledne »
Tak nemůžeme všechny cikány házet na jednu hromadu. Myslím tím, že nepadají kradou atd. (ikdyž stát a vlastně nás vysávají na dávkách z 90%)
Ale jak řekl Tom, když půjdeš po ulici a potkáš partu černouchů nebo vietnamců, tak půjdeš dál. Ale když potkáš partu cikánů, tak asi přejdeš na druhou stranu chodníku.

Offline Mates

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 583
  • Karma: 7
Re:Fórky a čuryna.
« Odpověď #11 kdy: Říjen 29, 2011, 09:04:56 dopoledne »
Jede autobus plný cigánů na exkurzi do Osvětimi. Na vrátnici se řidič, který je velmi nastydlý a nemůže skoro mluvit, vykloní z okýnka a řekne vrátnému šeptem : "Vezu plnej autobus cigánů". Vrátný mu odpoví rovněž šeptem : "Já bych vám moc rád pomohl, ale tady už to skončilo." ;D ;D ;D ;D

nebo tak 8)
Corrado ve výstavbě

Scirocco MK 2 84" 1.8 16v PL, Kamei
Scirocco Mk 1 80"  1.6 eg 110PS, special
+ něco málo dalších MK 1 a 2
moto BMW K100RS

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:Fórky a čuryna.
« Odpověď #12 kdy: Říjen 29, 2011, 09:40:58 dopoledne »
Víš, za co se dostal Lubomír do parlamentu? Zaorálek? Jojo, přesně tak...

----

Přijde supravodič do baru. Barman zvolá:
"Supravodičům nenaléváme."
Supravodič se otočí a odejde, aniž by kladl odpor.

----

Mladík sedí s přítelkyní v parku a prosí ji, aby se s ním milovala, ale ona to nechce. Po dlouhém přemlouvání mladík říka: "Prosím Tě!!! Strčím ti ho tam jen napůl!" To už dívka svolí a říká: "Dobře, dobře, ale určitě jen napůl ... slib mi to!! " Mladík slíbí, ... nato se vrhne na dívku a samozřejmě ho zasune celý. ... Dívka si to moc užívá a celá vzrušená mu říká: ,,Strč mi ho tam celý!!! Strč ho tam celý !! " Mladík je zahanben, ale aby zachránil situaci vstane, zapne kalhoty a říká: "Ne, ne, slib je slib!

---

Guinessova kniha rekordů: Nejdelší cesta do sklepa pro kompot a zpět – Elizabeth Fritzlová, 24 let

---

Příjde buzerant do nebe a říka: "Hele bože tam je růže" a bůh se ohne a buzerant mu ho tam šoupne. Bůh říka: "ještě jednou a jdeš do pekla!"... A stane se. Bůh říká: "Dojdu se na tebe za rok podívat." Po roce jde bůh do pekla,všude zima a rampouchy a čerti v kožichách klepou zimu. Bůh se ptá: "Čerti,proč netopíte?" "Tak se ohni pro polínko!

 :)
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline Tomáš G60

  • **
  • Příspěvků: 185
  • Karma: 7
Re:Fórky a čuryna.
« Odpověď #13 kdy: Říjen 29, 2011, 13:10:33 odpoledne »
Ty vole, tak to je masakr :D já to nejdřív četl jako nějakej ten "příběh z netu", ale postupně jsem začal větřit :D Dobřes jim to nandal Tomas!!
jak už tu psal Standa - Já bych je hladil, hladil, hladil, až bych je vyhladil...
Jo jo taky bych byl radši kdyby to byl jen příběh z netu :( no a měl jsem asi i dost štěstí podle toho co to bylo za xindl.A příště už si první ránu rozhodně nenechám dát zbytečný dva stehy ;D Jestli za zády zas uslíším co děláš píčo tak to rovnou seřežu >:( >:( ;D 

Offline doktor

  • ***
  • Příspěvků: 260
  • Karma: 3
Re:Fórky a čuryna.
« Odpověď #14 kdy: Říjen 29, 2011, 13:56:08 odpoledne »
Mazec  :onejsem rasista ale děti by se mely rodit bílé.