Inzerce - Díly > Karosářské díly

Black/White list

<< < (17/19) > >>

Honza G60:
Tak pro ostatni..... Uz to tady jednou probehlo co ten dotycny prohlasil o lidech na foru takze cemu se divit! drv

Ondrys:
Vědět to dřív, tak jsem tu mlhovku nechal matesovi...

Nic no, opět jsem se vyškolil. Jméno toho dobráka je Lukáš Pospíšil kdyby s ním chtěl ještě někdo obchodovat...




Corro16V:
Snad tě uklidní,že je nakonec Mates odvezl ode mě :-)

Tom:
Ahoj všem

Lukáše znám osobně už asi 1,5 roku.

Nebudu se nikoho zastával když nevím jak co proběhlo nebo neproběhlo, ale asi by bylo fér zmínit i pozitiva když se to tu jmenuje Black/White.

Mezi mnou a Lukášem došlo už minimálně k 15ti vzájemných prodejů a nákupů v hodnotě +/- 35 000,- a nikdy nebyl ani z jedné strany žádný sebemenší problém.

Potřeboval půjčit díly co jsem tu měl navíc, aby zjistil který jeho díl je vadný. ( po odzkoušení vše zase vrátil )
Chtěl abych mu objednal 90 mm spoiler, koupil sem ho za svoje peníze a až přišel tak sem mu zavolal, že se může stavit ( hned vše podle faktury zaplatil )
Stejně tak sem objednával i sadu na GO kompresoru, Chip + řěmenicu, rozšiřovací podložky a mnoho dalšího.

Když sem od něho kupoval kola, tak mi jedno ochotně půjčil abych si vše před koupením mohl vyzkoušet.
Řekl sem mu, že kola beru a on mi zbývající 3 kola dovezl a zrovna si odvezl další díly které potřeboval.

Jestli Vám tu něco dluží, tak mu prostě zavolejte, pokud vím, tak na PC moc nechodí.

Co prohlásil o lidech na Clubu nevím, nic negativního sem tu z jeho strany nezaregistroval.

Tom

Lycman:
Ondrysovi díky za světla! Super dohoda a ze strany Ondry až nemístná důvěra v mou poctivost, doufejme, že se kluk nespálí. Za mě pro Ondryse  good

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi