Všeobecná diskuse > Hlavní diskuze

Technicke problemy a vypadky

(1/9) > >>

insane:
OMLOUVAM SE ZA DNESNI VYPADEK, u nekoho az celodenni.. doslo k presunu na PLACENY hosting, ktery je fyzicky na serveru s jinou IP adresou, takze se cekalo na zmenu v DNS zaznamech..

uz by vse melo bezet bez nejmensich problemu :)

diky za pochopeni

Alfoun:
Nevim jestli je to problem jenom u me ,ale kdykoliv, od prechodu na placeny hosting, se mi forum pri prvnim otevreni vzdycky nacte v lite verzi. Kdyz pote kliknu nahore na corradoclub logo vse jede jak ma.

insane:

--- Citace: Alfoun  Červenec 12, 2011, 22:47:41 odpoledne ---Nevim jestli je to problem jenom u me ,ale kdykoliv, od prechodu na placeny hosting, se mi forum pri prvnim otevreni vzdycky nacte v lite verzi. Kdyz kliknu nahore na corradoclub logo vse jede jak ma.

--- Konce citace ---

tohle jsem uz take postrehl, jde o nenacteni CSS souboru, po refreshnuti uz vse bezi tak jak ma.. podivam se na to.. samozrejme, ze toto SMF forum je stale ve stadiu vyvoje, takze se sem tam neco ukaze.. stejne jako je problem s obrazky v prohlizeci IE8 (OS: Windows XP 64bit), Chrome na stejnem systemu zase mel problemy se zvetsovanim nahledu fotek..

jinak jsem si vsiml, ze je docela dost dlouha odezva od skype serveru pri nacitani vasich statusu, s tim proste ale tezko neco ja nebo nas hosting udela.. videl bych za tim problem na druhe strane.. kazdopadne zkusim poguglit a procist nejaka ta fora, co bezi na stejnem systemu..

Alfoun:
Se skype jsem si toho take vsimnul a myslim si ,ze to nema cenu resit. Ale je to na tobe. ;)
Mel bych jeden navrh a nevim jestli neva ,ze to dam sem. Slo by nekam nahoru hodit viditelny seznam,napr.poslednich peti prispevku,do kterych nekdo prispel?

insane:

--- Citace: Alfoun  Červenec 12, 2011, 23:09:47 odpoledne ---Se skype jsem si toho take vsimnul a myslim si ,ze to nema cenu resit. Ale je to na tobe. ;)
Mel bych jeden navrh a nevim jestli neva ,ze to dam sem. Slo by nekam nahoru hodit viditelny seznam,napr.poslednich peti prispevku,do kterych nekdo prispel?

--- Konce citace ---

mas to tam.. nastaveno na 10, ale muzeme ubrat..

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi