Všeobecná diskuse > Hlavní diskuze

beta testing ;)

(1/40) > >>

insane:
vitejte v novem domove a pomalu se zabydlujte, zadne dalsi stehovani uz se konat nebude.. jeste pockame na sedivaka, ktery uz vi co kde na jake hodnoty nastavit a zacneme plnit forum..

pokud by mel nekdo nejaky dotaz, tak zadne ICQ nebo SZ, ale piste to sem, at je to prehledne a muze na to reagovat kazdy.. aby se nestalo, ze na jednu vec se bude postupne ptat nekolik lidi zvlast ;)

co se tyka me, tak mam bezny ucet a nestavim se do role zadneho prezidenta, samozrejme mam pristup do administrace, ale jen z duvodu technickeho zajisteni chodu tohoto fora a webu celkove.. jak vidite, neni to nic sloziteho a zvladl by to kazdy kdo si aspon trosku tyka s kompijutrem ;) proto zadne placani po ramenou, mel jsem toto udelat uz davno a bylo by to..

timto bych vam popral pekny den a jdu se chvili natahnout a dolecit po operaci..

šedivák:
Tak jsem tu :) zatim jsem poladil stávající kategorie, je to jen nástřel, takže nic konečnýho, konečnou fázi pěkně probereme a schválíme. zejtra pokračujem. Pic :)

Corro16V:
Proč musíme zadat forum.corradoclub.cz a nejde to rovnou z CorradoClub.cz ??

CorradoClub:

--- Citace: Bárt  Červenec 06, 2011, 17:13:00 odpoledne ---Proč musíme zadat forum.corradoclub.cz a nejde to rovnou z CorradoClub.cz ??

--- Konce citace ---

protoze CORRADO CLUB neni FORUM ;) bude to normalni ofiko web s tim, ze na hlavni strance bude link na forum.. kazdopadne pokud vetsina bude pro, je mozne udelat presmerovani z corradoclub.cz na forum.corradoclub.cz, coz vlastne ted muzu rovnou udelat, nez se udela komplet web ;D

Corro16V:
myslím, že tak to bude lepší.. 

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi