Všeobecná diskuse > Hlavní diskuze

Mimoň a jiné dnešní srazy

(1/4) > >>

šedivák:
http://liberec.idnes.cz/na-tuningovem-srazu-v-ralsku-prejel-opily-ridic-muze-spiciho-v-trave-1jg-/liberec-zpravy.aspx?c=A110827_155015_liberec-zpravy_sot

Kreténi, to aby se člověk fakt bál se jet někam kouknout. Policie by měla mít pravomoc nechat dejchnout i v areálu letiště, protože ty idioti věděj, že na to nemaj právo a tak si tam vesele jezděj nalitý. Mrskat bičem takový hovada!  ::) Ať si klidně chlastaj, ale pak nemaj lízt za volant.

HudyG60:
Jo!...to je hrozný... :(
Podobná nepříjemná věc se stala před pár lety na tuning-srazu v Příbrami...
A ta akce byla tenkrát kvůli tomu okamžitě zrušená...
Ale tam mám za to (abych nekecal) že to zase "rozvášněnej" motorkář napral do auta...
Nechci se nikoho zastávat,ale na těhle velkejch akcích je někdy těžké všechno uhlídat...

Proto jsem už dávno přestal jezdit na podobné akce...a už jezdím jen na naše Clubové srazy...

Honza G60:
Tak me to ani drobet neprekvapuje!Neni to poprve ani naposled!Cele to tam stoji za hovno!!!!!Je to tam o zivot i kdyz jsi strizlivi!Fakt des!!!!Meli by takovejdle bordel uplne zrusit,hovno zle!A TO JESTE CHTEJI ABY JIM CLOVEK PLATIL TAKOVE VSTUPY!!!!!!Bych to postrilel,kreteny!!!! >:(
V Pribrami to tenkrat byl motorkar ktery tam lital po zadnim mezi autama v kratasech a bez helmy....... Co k tomu dodat!

Stan:
Jj, je to pravda ... bohuzel, chovani nekterych zucastnenych je az k breku, co si dovoli :(  >:(
na Mimoni (letisti) jsou dana jasna pravidla, bohuzel nejde to stoprocentne uhlidat ...
je to o lidech ... a kdyz tam prijedou hlavy vylizany, co chtej za kazdou cenu frajerit, tak to pak bohuzel takhle dopada ...

ale abychom jenom nehanil ... Valky maji i svou druhou PEKNOU stranku ... zkusim sem umistit nejaky fotky, co jsem udelal  :)


PS: I. jako prvni mi vjel do objektivu Podry, kterymu jsem div neskocil pod auto ... timto se Ti omlouvam ;o)
II. uz jsem mel taky konecne moznost videt Kucovo Corro polepeny folii ... a musim rict, ze to vypada moc hezky  :)

Stan:
pokracovani ...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi